Szukaj produktu

Producenci

Nasza oferta

Książki i pomoce edukacyjne

Jak się uczyć?
Benedict Carey

Jak się uczyć?

brutto: 39.90 zł
Powiadom znajomego


Wydanie: I
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-08-05496-3
Liczba stron: 344
Rozmiar okładki: oprawa miękka, 14,5 x 20,7 cm
Producent: Wydawnictwo Literackie

Opis produktu

Uczymy się przez całe życie, jednak czy skutecznie? Każdy zna pilnych uczniów, spędzających wiele godzin nad książkami, ale czy to rzeczywiście najlepszy sposób, żeby dobrze zdać testy i egzaminy? Czy sprawdzanie wiadomości na Facebooku w trakcie nauki jest faktycznie takie złe? Czy ciche miejsce i koncentracja są takie istotne? I czy nauka do egzaminów naprawdę nie może być fascynującą przygodą?
Autor - Benedict Carey odpowiada na ważne pytania, dlaczego jedni uczą się szybciej od innych i doradza, jak skuteczniej wykorzystywać nasze zdolności. Okazuje się, bowiem, że czasem wystarczy niewielka zmiana w naszych przyzwyczajeniach, aby osiągnąć sukces.
To książka o tym, jak się uczyć naprawdę skutecznie i efektywnie. Napisana z werwą i poczuciem humoru, obala mity na temat uczenia się i przedstawia najnowsze badania naukowe.

Benedict Carey - znany dziennikarz i popularyzator nauki, z wykształcenia matematyk, od 25 lat pisze na temat zdrowia i nauki w przeróżnych czasopismach i gazetach. Jego artykuł z „New York Timesa” o nawykach uczenia się był najczęściej udostępnianym przez czytelników tekstem.

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Przyjazne dla naszej strony przeglądarki: Internet Explorer od wersji 8.0, FireFox, Google Chrome
KOMPENDIUM, Księgarnia i Wydawnictwo,tel./fax 22 825-83-15, mail: ksiegarnia@kompendium.info.pl