Szukaj produktu

Producenci

Nasza oferta

Książki i pomoce edukacyjne

Akademia Umysłu Uczeń EDU

Akademia Umysłu Uczeń EDU

Wielostanowiskowy program komputerowy - multimedialny system wspomagania pamięci i koncentracji ze scenariuszami zajęć

brutto: 490.00 zł
Powiadom znajomego


Rok wydania: 2013
Producent: FORMAT

Opis produktu

Akademia Umysłu® Uczeń EDU  to zestaw sześciu programów multimedialnych wraz z Zeszytami Metodycznymi, do realizacji zajęć rozwijających pamięć, koncentrację i szybkie czytanie w szkołach podstawowych.
Opracowany przez psychologów i metodyków, zawiera blisko 100 kreatywnych ćwiczeń edukacyjnych, podczas których uczniowie I oraz II etapu edukacyjnego, będą mogli skutecznie rozwijać umiejętności myślenia, zapamiętywania i kojarzenia. Wszystkie ćwiczenia zostały wyposażone w opcje, pozwalające dostosować je do wieku i możliwości każdego ucznia. Ćwiczenia prezentowane są w formie rozbudowanych interaktywnych gier, z których każda ma wiele poziomów trudności. Nauczyciel może także zmieniać i regulować takie parametry, jak np. czas ekspozycji zadania, liczbę pokazywanych elementów, kolorów czy figur, czas na odpowiedź.

Załączone do pakietu profesjonalnie opracowane Zeszyty Metodyczne uwzględniają potrzeby edukacyjne wszystkich uczniów, pozwalają na realizację zajęć na poziomie ogólnym, jak również z uczniami z problemami w uczeniu się oraz ze szczególnie uzdolnionymi.

Dodatkowo pakiet zawiera specjalny Zeszyt Metodyczny do przeprowadzania konkursów (m.in. „Mistrz Koncentracji, „Super Umysł”) oraz bogaty zestaw nagród motywujących dzieci do osiągania lepszych wyników (dyplomy, naklejki-medale, zakładki do książek) .

Akademia Umysłu® EDU  przeznaczona jest do realizacji na zajęciach szkolnych
i pozalekcyjnych, w szczególności w ramach: godzin pracy nauczycieli z KN, zajęć w świetlicy i w bibliotece, kół zainteresowań, zajęć wyrównawczych lub zastępstw, zajęć organizowanych w szkole w czasie ferii lub podczas wakacji.

Pakiet sprawdzi się zarówno w pracy indywidualnej - przy stanowiskach komputerowych, jak i w prowadzeniu zajęć grupowych z rzutnikiem lub tablicą multimedialną.

Każdy pakiet Akademii Umysłu® Uczeń EDU  zawiera:
• 6 programów zawierających blisko 100 kreatywnych ćwiczeń edukacyjnych do treningu pamięci, koncentracji i szybkiego czytania;
• 6 Zeszytów Metodycznych dla I i II etapu edukacyjnego, zawierających gotowe scenariusze zajęć;
• Zeszyt Metodyczny do przeprowadzenia konkursów: "Mistrz Koncentracji", "Mega Pamięć", "Super Umysł";
• bogaty zestaw nagród motywujących uczniów do ćwiczeń (dyplomy, naklejki, zakładki do książek);
• licencję wielostanowiskową na 15 stanowisk z możliwością dokupienia dodatkowych.

Dzięki uniwersalności ćwiczeń programy mogą być wykorzystywane w pracy pedagogicznej i terapeutycznej przez wielu specjalistów.

Seria Akademia Umysłu® zdobyła główna nagrodę w IX edycji Konkursu „Świat przyjazny dziecku”, organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.


Zalecane wymagania sprzętowe:
System: Windows XP/Vista/7/8, Procesor: 1,5 GHz, RAM: 1 GB, Wolne miejsce na dysku: 1 GB, Karta graficzna: 256 MB, Minimalna rozdzielczość: 1024x768, Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX, Inne: Port USB.
Nośnik: 6 płyt CD-rom

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Przyjazne dla naszej strony przeglądarki: Internet Explorer od wersji 8.0, FireFox, Google Chrome
KOMPENDIUM, Księgarnia i Wydawnictwo,tel./fax 22 825-83-15, mail: ksiegarnia@kompendium.info.pl