Szukaj produktu

Producenci

Nasza oferta

Książki i pomoce edukacyjne

Dawniej a dziś - układanka dla dzieci
Józef Częścik

Dawniej a dziś - układanka dla dzieci

Ilustrowane dzieje 40 różnych urządzeń

brutto: 21.00 zł
Powiadom znajomego


Wydanie: II
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-7134-416-9
Liczba stron: 20 dwustronnie kolorowych kart do samodzielnego pocięcia + plastikowe kieszonki + broszura z opisami, 20 stron
Rozmiar okładki: Teczka A4
Producent: HARMONIA

Opis produktu

Ta publikacja powstała, aby przybliżyć dzieciom rozwój pewnych idei i wynalazków. Każdy zestaw składa się z trzech ilustracji: (1) z tego, co było dawniej, (2) z tego, co było nie tak dawno (a nierzadko jest jeszcze nadal), i (3) z tego, co jest dziś.
Teczka  składa się z 40 tematycznych zestawów, a zestaw z 3 ilustracji. Zadaniem dziecka jest uporządkowanie narzędzi bądź urządzeń od najstarszych do najnowszych. Jeśli prawidłowo (tzn. chronologicznie) ułoży ilustracje w plastikowych kieszonkach, po ich odwróceniu przekona się, że właściwie rozwiązało zadanie - otrzyma bowiem kolejną ilustrację związaną tematycznie z tymi na odwrocie. Jeśli zaś się pomyli, ilustracja na rewersie będzie nieczytelna.
Gdy dziecko potrafi już czytać, samo może zapoznać się z opisami poszczególnych narzędzi (urządzeń) podanymi w zeszycie. Jeżeli natomiast nie potrafi czytać, informacje te powinien przekazać dorosły - najlepiej własnymi słowami.

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Przyjazne dla naszej strony przeglądarki: Internet Explorer od wersji 8.0, FireFox, Google Chrome
KOMPENDIUM, Księgarnia i Wydawnictwo,tel./fax 22 825-83-15, mail: ksiegarnia@kompendium.info.pl